Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Як переселенцю відкрити свій бізнес?

13 / 12 / 2016

Це вже другий бізнес-тренінг, що проводить КримSOS в рамках Української Ініціативи підвищення впевненості (UCBI), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

На заході Андрій Стрільців, підприємець з 15-річним стажем, навчив більш ефективно використовувати інтернет для просування свого бізнесу. 

Також учасники ознайомилися з правовими основами організації і розвитку бізнесу (тренер Вікторія Мінаєва, адвокат, партнер юридичної компанії «Довіритель») і випробували на практиці кілька прийомів прямих продажів (коуч-тренер Андрій Уваров).

 

«Перереєструвати свій бізнес переселенці без довідки можуть поки тільки в Київській області та в Києві, – зазначила Вікторія Мінаєва. – Для того, щоб переоформити бізнес, не потрібно виписка, головне – мати при собі паспорт та ІПН, досить звернутися до реєстратора або нотаріусу, скачати на сайті Міністерства юстиції форму для перереєстрації, заповнити та подати її. Перереєстрація можлива по всій території, якщо у ФОП (фізичної особи підприємця – прим. ред) є довідка переселенця. В такому випадку він реєструється за місцем тимчасової реєстрації як ФОП».

 

Наступний тренінг відбудеться в с. Підгірці 22 – 24 квітня.

Даний захід буде розрахований вже на більш досвідчену аудиторію, а саме переселенців, чий бізнес вже працює на новому місці, але є необхідність у більш глибоких знаннях ведення підприємництва.

Усі експерти, які виступають на заході, працюють на волонтерській основі. Участь для переселенців безкоштовна.

Для всіх охочих ознайомитися з лекційним матеріалом доступний відеозапис заходу.

1 частина відео одноденного бізнес-тренінгу для підприємців–ВПО.

2 частина відео одноденного бізнес-тренінгу для підприємців–ВПО.

Контакти для довідок: maria.lebedeva@krymsos.com. 066 926 74 30 (Марія).

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини