Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Як особам, які прибули з тимчасово окупованих територій України, пройти безкоштовне експрес-тестування на КПВВ (інформація станом на серпень 2021 рік)

17 / 08 / 2021

Для того, щоб пройти безкоштовне експрес-тестування (за бажанням) поблизу КПВВ особа, яка перетинає КПВВ у бік контрольованої Україною території, має:

 1. Установити мобільний додаток “Вдома”.
 2. Перейти на контрольовану Україною територію.
 3. Після перетину КПВВ зробити безкоштовне експрес-тестування.
 4. У разі отримання негативного результату експрес-тесту, самоізоляція особи припиняється після отримання відповідного сповіщення в мобільному додатку “Вдома”.
 5. У разі отримання позитивного результату експрес-тесту, самоізоляція продовжується, а контроль за її дотриманням починається з третьої доби.

*Примітка: Мобільний додаток не контролює і не обмежує пересування користувача перші 72 години після перетину КПВВ та активації програми. У разі неможливості встановлення мобільного додатка “Вдома”, особа підлягає 10-денній обсервації у найближчій лікарні. 

АР Крим та м. Севастополь

КПВВ “Каланчак” – пункт тестування облаштований в приміщенні ЦНАПу, з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 15:00.

Примітка: У вихідні та святкові дні, а також з 15:00 до 9:00 тестування здійснюється в приміщенні приймального відділення Каланчацької лікарні.

КПВВ “Чонгар” – тестування проводять представники Червоного Хреста в приміщенні автостанції, з понеділка по п’ятницю 8.00 до 15.00.

Самоізоляції не підлягають:

 • особи до 18 років,
 • працівники представництв офіційних міжнародних місій, організацій акредитованих в Україні,
 • учасники ЗНО,
 • особи, які мають намір вступити до закладів освіти, в тому числі на курси (відділення) з підготовки до вступу до державних закладів вищої освіти на підконтрольній території України;
 • здобувачі освіти, які навчаються в закладах освіти на підконтрольній території України,
 • один з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників, інших законних представників чи інших осіб, уповноважених такими особами або інші законні представники, які супроводжують осіб, зазначених у попередніх трьох пунктах,
 • громадяни України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на підконтрольній території України, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором,
 • особи, які мають документ, що підтверджує отримання однієї дози або повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

Урядова гаряча лінія 15-45

Контакт-центр МОЗ з питань COVID-19 0 800 60 20 19

Довідкова служба НСЗУ 16-77

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини