Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Як ФСБ викрадає та катує кримчан в анексованому Криму: прес-конференція з.у. Ріната Параламова

1 / 11 / 2017

Преc-анонс

 

Як ФСБ викрадає та катує кримчан в анексованому Криму

 

2 листопада о 10:30 в агенції “Interfax-Україна” українські правозахисники та адвокати розкажуть про справу кримського татарина Рината Параламова, у якого 13 вересня російські співробітники ФСБ в анексованому Криму провели незаконний обшук, потім примусово утримували в будівлі сімферопольського ФСБ і застосовували тортури. А також про перспективи встановлення винних, розслідування цієї та інших справ з точки зору національного законодавства та міжнародного права.

 

Спікери прес-конференції:

Ринат Параламов, потерпілий від катувань з боку окупаційних органів влади в Криму

Еміль Курбедінов, адвокат

Денис Рабомізо, адвокат, Українська Гельсінська спілка з прав людини

Усенко Юлія, прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та запобігання корупції управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури АР Крим

Таміла Ташева, координатор громадської організації “КримСОС”,

Енвер Кадиров, Глава правління ГО “Правозахисний рух Криму”

 

Для довідки:

13 вересня, в селищі Нижньогірське в Криму, російські силовики провели обшук в будинку Рината Параламова. Ринат Параламов – кримський татарин, сповідуючий мусульманин, батько чотирьох неповнолітніх дітей, в Криму заробляв тогівлею на ринку. Після незаконного обшуку у Параламова, невідомі викрали його, як потім стало відомо – це були співробітники ФСБ, підконтрольного владі РФ в Криму. Параламова тримали в управлінні ФСБ, застосували тортури з ціллю примушення до співпраці  та дачі неправдивих свідчень. 14 вересня його знайшли на автостанції в Сімферополі у вкрай важкому стані.

 

Контакти: 0930042851 – Джеміль.

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини