Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

XV АКЦІЯ WHERE IS ERVIN ПІД ПОСОЛЬСТВОМ РФ В УКРАЇНІ: «Дзиґа у голові»

27 / 12 / 2017

Що в голові у людини, яка прагне знайти своїх рідних та близьких – жертв насильницьких зникнень?

Активісти представлять «дзиґу у голові» – візуалізація процесу непереборного, болісного і нескінченного пошуку.

3 роки тому, 27 вересня 2014 року, о 19.00 в районі Сари-су під Білогірському невідомі люди у формі насильно посадили в мікроавтобус і відвезли у невідомому напрямку двох молодих людей – кримських татар, жителів Сари-су Ісляма Джеппарова (18 років) і Джевдета Іслямова (23 роки). Їх батько – Абдурешид Джеппаров є членом Меджлісу, раніше був делегатом другого і третього Курултаю. Про долю викрадених невідомо досі.

Також, 29 вересня 2014 в Криму зник 25-річний кримський татарин Едем Асанов. 5 жовтня він був знайдений повішеним. Згідно офіційної версії це було самогубство.

«FIND&FREE» («Знайти і звільнити») інформаційна кампанія, що спрямована на пошук зниклих і звільнення затриманих мешканців та активістів у Криму.

18 громадян України досі не знайдені і вважаються зниклими, 6 знайдені мертвими, 2 людини були виявлені в місцях несвободи і згодом засуджені за політично вмотивованими кримінальними справами. На підставі проведеного аналізу виявлено факти, що вказують на участь державних органів РФ у скоєнні цих злочинів. У більшості випадків ці справи не розслідуються не тільки владою РФ, але і українською стороною.

Ввечері 24 травня 2016 року на об’їзній дорозі Бахчисарая камера зовнішнього спостереження, зафіксувала момент викрадення Ервіна Ібрагімова. За фактом викрадення Ібрагімова Прокуратура АРК в Україні порушила кримінальну справу за статтею 115 КК (“Умисне вбивство”). Слідчий комітет РФ також порушив справу за пунктом “а” другої частини статті 126 КК (“Викрадення людини”). Ніякого прогресу в розслідуванні немає: слідчі заходи практично не проводяться, а справа передається з одного слідчого управління в інше.

 

Контакт: 093 004 28 51

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини