Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Виїздне свято: літні люди вперше виїхали з хоспісу на автобусі, придбаному на кошти доброчинців

20 / 12 / 2016

Хоспіс розташований у селі Перемога під Броварами. Саме на новому мікроавтобусі 15-ьох стареньких привезли з Броварів на свято.

 «Я спочатку не вірив в те, що ми зберемо гроші на автобус. Проте помітив, що в Києві люди добріші, ніж у рідному Луганську, та багато допомагають іншим. Тепер у нас нова мета – власне приміщення. Шукаємо грант та спонсорів», – поділився Олег Горбачов, керівник Хоспісу для літніх людей «Допомога».

Розважили мешканців хоспісу представники ансамблю «Вербиченька». Вони заспівали народні пісні. Їхні слова жваво підхоплювали присутні. Після концерту гості заходу зробили власноруч новорічні прикраси на на майстер-класі.

 [gallery-15951]

Місце проведення було вибране не випадково. У Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району міста Києва проводять творчі заняття, вечорниці та інші заходи для місцевих пенсіонерів. Там також працює філіал всеукраїнської громадської організації «Турбота про літніх людей». 56 волонтерів організації відвідують стареньких, допомагають їм у складних ситуаціях та приносять продукти. Усі волонтери – також літні люди, які ще відчувають в собі сили допомагати іншим.

Однією з таких волонтерок є Людмила Петрівна, пенсіонерка з Києва. Вона вчить інших робити прикраси та поробки з бісеру.

«Діти виросли, а мені нудно одній вдома. Я шукаю ідеї в інтернеті та додаю до них щось своє. Усі мої вироби авторські», – розповідає Людмила Петрівна.  

 

    Людмила Петрівна створює цю красу власними руками

 

27 грудня Олександра Магурова, радник із питань ВПО Міністерства соціальної політики в місті Києві, планує відвідати Хоспіс «Допомога» та запрошує всіх охочих долучитись. Ви можете передати одяг, їжу, ліки чи інше. Дізнавайтесь подробиці в неї за телефоном (068) 303-39-83 або через повідомлення на її сторінці в facebook.

 

Захід відбувся за підтримки Агентства ООН у справах біженців, громадської організації «КримSOS» та програми «Радник із питань ВПО Міністерства соціальної політики», яка здійснюється канадською неурядовою організацією Stabilization Support Services за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини