Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Високі ціни в Криму протримаються як мінімум до 2018 року

10 / 02 / 2016

Крим буде жити в умовах найвищих цін, якщо порівнювати з півднем Росії, як мінімум до 2018 року через складну транспортну логістику і посилення інфляції. Про це виданню «Кримінформ» сьогодні заявив так званий «віце-прем’єр Криму» Віталій Нахлупін, коментуючи статистичні дані про найвищий рівень інфляції на анексованому півострові в порівнянні з іншими регіонами РФ. Крім того, на думку Нахлупіна, інфляція викликана «приєднанням слабкої економіки півострова до більш сильної російської».

– Процес приєднання більш слабкої економіки до більш сильної увазі саме такі жорсткі інфляційні процеси … – пояснив Нахлупін.

Крім того, транспортна логістика, на яку російський уряд Криму до 2018 року впливати не буде, так само не сприяє зменшенню цін.

– На жаль, навіть якщо ми поставимо пороми, які курсуватимуть через п’ять хвилин, накладні витрати не так сильно зменшаться, щоб реально знизити інфляцію. Падіння ціни очікувати в цьому секторі не варто, – сказав «віце-прем’єр».

Нахлупін також додав, що в окупованому Криму все одно будуть вищі ціни, але не в порівнянні з північними районами РФ, а в порівнянні з Південним федеральним округом.

– Продуктів (тим, які виготовляються на півострові – ред.) ми будемо знижувати ціну, але зрозумійте правильно – при дефіциті виробник орієнтується на найвищу ціну, – зазначив він.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини