Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Вимушені переселенці мають використати платіжні картки ВПО до квітня 2022 року, — Ощадбанк

21 / 12 / 2021

Ощадбанк України востаннє продовжив термін дії платіжних карток вимушених переселенців. Відтепер ВПО мають використати їх до 1 квітня 2022 року. 

«Картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб, що обслуговуються за тарифним пакетом “Мій рахунок”, термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року (31.03.2022 – ред.), не будуть блокуватись до 1 квітня 2022 року», — повідомляє Ощадбанк.

В держустанові також нагадали, що заходи із «штучного» продовження дії карток були реалізовані як тимчасовий превентивний захід, спрямований на «захист громадян від поширення COVID-19 до моменту запуску вакцинації».

«Протягом останніх двох років у всіх клієнтів Ощадбанку була змога отримати перевипущені картки. Тож Ощадбанком, з огляду на соціальну та гуманітарну відповідальність перед суспільством та наявність інформації щодо випадків шахрайства з боку третіх осіб, поновлюється звична та передбачена в банківській спільноті процедура щодо подовження терміну дії платіжних карток», — йдеться у повідомленні.

В разі виникнення питань щодо отримання нової картки  Ощадбанк просить громадян  звернутися до обслуговуючого відділення або до контакт-центру  Банку за номером телефону: 0 800 210-800. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини