Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Викрадений раніше невідомими мусульманин написав заяву у ФСБ та СК

12 / 07 / 2017

Викрадений раніше групою невідомих осіб в цивільному Петро (Муслім) Бородін написав заяву ФСБ і Слідчий комітет. Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Едем Семедляев.

«Написали заяву у ФСБ і Слідчий комітет про злочин. Людину викрали серед білого дня. Його лякали, погрожували зброєю. Ми просимо, щоб органи розслідували цей випадок. Встановити особи цих людей – не велика проблема. Був телефонний дзвінок, відома марка автомобіля, його номер. Ми не сподіваємося, що хтось в органах почне завзято шукати людей, які викрали Мусліма. Але безкарним залишити ми це теж не хочемо», – розповів адвокат.

Нагадаємо, ввечері, 10 червня, жителя Леніно Петра Бородіна невідомі викрали з-під його будинку і влаштували «допит» на пустирі.

«Приїхав з роботи і ліг спати. Потім мені подзвонили і сказали, що їде до мене якийсь один, який не бачив мене чотири роки. Дивлюся, якась машина під’їхала. З машини сказали «сідай». Я сів, і мені там почали допити влаштовувати. Обзивали мене. Питали про якогось Олега. Сказав, що не знаю, після чого почали мені погрожувати. Я мовчав і нічого не говорив», – сказав раніше в коментарі Крим. Реалії Бородін.

Семедляєв припускає, що Бородіна могли допитувати силовики. «У нас є відчуття, що це були силовики, але звичайно вони не представлялися і не надавали ніяких документів», – розповів він.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини