Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Викрадені життя»: у Кримському домі відбудеться дискусія, присвячена жертвам насильницьких зникнень в Криму

15 / 03 / 2021

Організатори заходу:  ГО КримSOS та Кримський дім.

За даними нашої організації, на окупованому півострові з 2014 року жертвами насильницьких зникнень стали 44 людини: дев’ятнадцятьох з них вдалося знайти живими, трьох знайшли в місцях несвободи, одного екстрадували, шестеро були знайдені мертвими, про долю п’ятнадцяти людей досі нічого невідомо.

У дискусії «Викрадені життя» візьмуть участь родичі зниклих кримчан, адвокати, що роками ведуть ці справи, правозахисники з різних організацій, державні діячі та активісти. 

Модератор: Тарас Ібрагімов, журналіст. 

Спікери: 

 Також в рамках заходу в Кримському домі ГО КримSOS представить виставку «15 викрадених життів». Її організовано в рамках інформаційної кампанії «Find&Free», що спрямована на пошук зниклих і звільнення незаконно затриманих мешканців та активістів у Криму, а такожі підтримки їхніх сімей.

«15 викрадених життів» — це портрети та історії тих, кого досі не знайдено ані живими, ані мертвими. Це нелояльні до окупаційної влади українські та кримськотатарські активісти або родичі когось із них. 

Вперше виставку «15 викрадених життів» наша команда презентувала 25 лютого до Дня кримського спротиву російській окупації.

 

Виставка працюватиме у Кримському домі з 18 по 27 березня з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 18:00, в субботу з 11:00 до 16:00. Вхід вільний. 

Дискусія транслюватиметься наживо на сторінках Кримського дому, КримSOS та Крим.Реалії у Facebook.

Нагадуємо, що проведення всіх заходів відбуватиметься із дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог МОЗ та рекомендацій Головного санітарного лікаря України. Вхід в приміщення виключно у масках.

Вибір редакції

Ще Новини