Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Ви робите – ми розповідаємо»: проект інформаційної підтримки бізнесу переселенців

4 / 07 / 2016

Практично за 2 роки з моменту початку конфлікту в Криму і на сході України багатьом сім’ям довелося почати життя з нуля. Хтось змінив роботу й облаштувався на новому місці, хтось почав справу, про яку давним-давно мріяв, а деякі сім’ї взяли участь у грантових програмах підтримки бізнесу і соціальних проектів.

Так чи інакше, більшість ініціатив потребують активної інформаційної підтримки, не маючи за плечима необхідного рекламного бюджету або професійної команди, яка могла б займатися просуванням проектів.

Якщо Ви хочете публічно заявити про свій проект, обов’язково заповнюйте заявку, і ми допоможемо розповісти про нього як можна більшій кількості зацікавлених людей!

Як це працює:

1. У вас є бізнес або соціальний проект, про який Ви хочете розповісти, щоб залучити більше покупців/клієнтів/зацікавлених людей.

2. Ви заповнюєте заявку, в якій описуєте свій проект. Після цього з Вами зв’язується журналіст КримSOS, з яким Ви обговоюєте формат матеріалу і всі деталі його виходу.

3. Журналіст КримSOS готує матеріал про Ваш проект, який буде опублікований як мінімум на інформаційних майданчиках КримSOS: сайт, соціальні мережі.

4. Про Ваш проект дізнаються ті, кому він дійсно цікавий.

Нагадаємо, що в 2015 КримSOS реалізував проект «Restart», в якому представив бізнес-проекти переможців грантової програми Агентства ООН у справах біженців і КримSOS. До кінця 2016 року триває прийом заявок на участь у грантовій програмі підтримки волонтерських ініціатив переселенців від Агентства ООН у справах біженців.

Вибір редакції

Ще Новини