Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ви можете допомогти арештувати майно окупанта – для цього створили сайт

31 / 03 / 2022

Український Task Force запустив портал повідомлень про активи осіб, причетних до агресії РФ проти України. Гроші від продажу майна підуть на компенсації потерпілим та відбудову нашої країни. 

“Для компенсації потерпілим та відбудови нашої країни ми розшукуємо майно воєнних злочинців, щоб мати змогу арештувати його в рамках кримінальних проваджень, а згодом конфіскувати. Кожен може допомогти нашій Task Force знайти активи російських чи білоруських посадовців, лідерів думок та всіх, хто організаційно, фінансово та інформаційно підтримує війну в Україні. Через новий ресурс ви можете швидко та зручно поділитися з нами відомою вам інформацією про їхні статки”, – зазначила  Ірина Венедіктова, Генеральний прокурор.

Повідомляти можна також про наявність криптовалюти та цінних паперів, грошових активів,  права інтелектуальної власності (патенти, авторські права тощо), на  використання надр чи інших природних ресурсів. 

Щоб убезпечити себе та уникнути переслідувань з боку окупантів, радять: 

  • не використовувати домашній інтернет, а під’єднатись до Wi-Fi у публічному місці або зайти на сайт через мобільний Інтернет;
  • використовувати VPN (https://www.security.org/vpn/), особливо під час використання Wi-Fi у публічному місці та подання повідомлення з території РФ;
  • використовуйте захищений Tor Browser, який дозволяє вам залишатися анонімним, а не звичайний веб-браузер.
  • створіть “одноразовий” email з вигаданим ім’ям. Також ви можете використовувати сервіси, які спеціалізуються на анонімних поштових скриньках, для прикладу, ProtonMail, 10 Minute Mail, Anonymous Email.

Більше інформації на сайті reportsassets.nazk.gov.ua 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини