Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Вперше в Києві відбудеться бізнес-форум для переселенців

18 / 02 / 2016

Цією подією розпочинається велика програма підтримки, супроводу та розвитку бізнесу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в 2016 р. Організатором проекту є ГО “КримСОС”, що займається навчальними програмами для бізнесменів-переселенців ще з 2014 року. Метою даного заходу є об’єднання зусиль організацій, що допомагають у створенні власного бізнесу переселенцям та ознайомлення бізнесменів-переселенців з основними принципами розвитку підприємницької діяльності.

Форум відбудеться упродовж одного дня. На заході відбудеться ознайомлення учасників з міжнародним та національним досвідом підтримки самозайнятості, європейськими стандартами, принципами корпоративної соціальної відповідальності, навчальними програмами розвитку бізнесу.

Захід сприятиме налагодженню професійних зв’язків між громадським організаціям з різних регіонів України та міжнародним донорським організаціям для більш ефективної менторської і донорської допомоги бізнес-ініціативам переселенців. Бізнес-форум створить простір для комунікації та обміну досвідом між переселенцями-бізнесменами та стане майданчиком для діалогу між організаціями, які сприяють самозайнятості переселенців, та самими переселенцями.

Бізнес-форум проводитиметься у форматі виступів провідних національних та міжнародних експертів з питань розвитку власного бізнесу та самозайнятості. Передбачена практична частина заходу у вигляді майстер-класів з висококваліфікованими фахівцями.

 У форумі беруть участь:

  • переселенці, які вже відкрили власний бізнес;
  • переселенці, які створили бізнес за підтримки грантових конкурсів;
  • міжнародні організації, які надають донорську та менторську підтримку для ВПО;
  • ГО, які надають допомогу по самозайнятості ВПО та підтримку в створенні власного бізнесу.

 Форма для реєстрації:

  • для представників міжнародних організацій та ГО ТУТ
  • для переселенців ТУТ

 Реєстрація учасників проводиться до 25.02 включно.

Кількість учасників обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Організатори здійснюють відшкодування транспортних витрат учасникам.

Початок: о 9:30 в Центрі подій «Nivki-hall» за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 84.

Контактна особа: тел.: +380 93 076 38 39 (Марія)

 

 

 Захід «Бізнес-форум для переселенців: Європейські стандарти» виконується ГО «КримSOS» в рамках Української Ініціативи з Покращення Впевненості (UCBI),   яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини