Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Власники кримських готелів виступають проти закону про заборону хостелів

2 / 06 / 2016

Кримчани впевнені, що закон про заборону хостелів призведе до краху великого сегмента туристичного бізнесу, повідомляють Новини Криму.

Голова Асоціації малих готелів Криму Наталія Стамбульська розповіла, що прийняття нового закону зашкодить економічному розвитку півострова і завдасть удару по туристичній сфері.

«Це абсолютно суперечить розвитку економіки Криму. Величезний сегмент, який приймає турпотік, буде змушений або піти в тінь, або їхати на материк і там шукати роботу своїм сім’ям», — пояснює позицію членів Асоціації Стамбульська.

Експерт впевнена, що в подальшому будуть прийняті нормативні акти щодо російських міні-готелів.

«Малі готелі тільки зараз почали виходити з тіні, оскільки відчувають підтримку держави, і тут же їм ставлять підніжку. Це величезний удар економіці Криму. Хостели, я впевнена, тільки початок. Зачіплять хостели – підуть далі, і я прекрасно розумію, що багатьом людям не подобається, коли у них на поверсі міні-готель. Але в більшості випадків наявність у будинку хостела сприяє розвитку  інфраструктури, що знаходиться поруч», — каже Стамбульська.

Наталія Кириченко, власниця хостелу в Судаку, впевнена, що прийняття закону видавить власників хостелів на чорний ринок.

«Я читала цей законопроект. Моє ставлення, звичайно, негативне. Перекласти хостел у нежитловий фонд – це час і це коштує грошей. По-друге, в будь-якому випадку ми будемо працювати, але при такій ситуації, багато перейдуть в роботу поза правовим полем. Це жахливо. Ми всі перебуваємо під Дамокловим мечем», — впевнена Кириченко.

Закон, що забороняє використання житлових приміщень під хостели, був прийнятий депутатами Держдуми РФ у середині травня. Депутати вважають, що використання житлових приміщень як засобів розміщення порушує права інших мешканців будинку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини