Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Власникам самобудов дали десятиденну відстрочку

24 / 03 / 2016

Влада Судака домоглася десятиденної відстрочки знесення шести будинків і готелів, самовільно побудованих на ділянці, яка була здана в оренду комерційній структурі, повідомляє Крыминформ.

«23 березня 2016 року в приміщенні адміністрації пройшла зустріч між представниками фірми «Піко-Крим» і громадянами, які проживають на спірній ділянці. Зустріч проходила в присутності глави адміністрації Судака, представників прокуратури, служби судових приставів і поліції. Сторони домовилися про перенесення вирішення питання на 10 днів. Ми сподіваємося, за ці 10 днів обидві сторони досягнуть якогось компромісного рішення», – повідомила керівник прес-служби Судацької адміністрації Ірина Дубровська

Спірна ситуація виникла в 2007 році після передачі Судацькою міською радою в оренду земельної ділянки, на якій вже розташовувались житлові будинки та міні-готелі, побудовані на місці самозахоплення ще у 2000 році. Місцеві жителі неодноразово намагалися узаконити право на землю.

Представник фірми «Піко-Крим» вимагає компенсацію за недоотриманий прибуток у розмірі декількох десятків мільйонів рублів.

Нагадаємо, вчора влада міста підігнала до місця знесення техніку і силовиків, але не вжила подальших дій.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини