Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Власника ялтинського зоопарку «Казка» засудили до трьох років умовно

11 / 12 / 2015

Білогірський районний суд засудив директора ялтинського зоопарку «Казка» Олега Зубкова до трьох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном на рік. Його визнали винним у побитті свого підлеглого.

Як повідомляє кореспондент «Кримінформу», вирок оголошувався протягом години.

Російський суд також залишив у силі запобіжний захід для Зубкова у вигляді підписки про невиїзд до вступу вироку в законну силу або його оскарження.

При винесенні вироку суд не розглянув як доказ наданий Зубковим запис з камер відеоспостереження, однак врахував його хороші особистісні характеристики.

Нагадаємо, що 10 грудня кримський підприємець Олег Зубков оголосив про закриття своїх зоопарків «Казка» і «Тайган» для відвідування в знак протесту проти дій кримської «влади».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини