Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Владика Климент вимагає від ФСБ Росії розслідувати дії силовиків, які блокували храм в Сімферополі

4 / 09 / 2017

Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент вимагає від кримського управління ФСБ Росії розслідувати дії силовиків, які блокували храм в Сімферополі 31 серпня, а також забезпечити безпеку прихожан. Заяву з такими вимогами владика Климент планує подати найближчим часом в ФСБ анексованого Криму та підконтрольний Кремлю кримський уряд. Про це архієпископ розповів у відеозверненні опублікованим виданням Крим.Реалії.

«Суть вимоги полягає в тому, щоб, по-перше, розслідувати законність дій федеральної судово-виконавчої служби Центрального району по місту Сімферополю. Друге питання – забезпечення безпеки віруючих Київського патріархату в разі терористичного акту і пожежі. Тому що сьогодні федеральна судово-виконавча служба разом з міністерством майна заблокували і опечатали всі аварійні виходи», – розповів архієпископ.

Раніше повідомлялося, що російські спецслужби заблокували храм св. рівноапостольних князів Ольги та Володимира Української православної церкви Київського патріархату в Сімферополі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини