Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Влада» Криму визнала нестачу молока на півострові

7 / 07 / 2016

У Криму не вистачає молока і молочних продуктів, і їх доводиться завозити з Краснодарського краю Росії. Про це розповів “голова” комітету “держради” Криму з економічної, бюджетно-фінансової і податкової політики Ігор Лукашев, передають «События Крыма».

«У Криму гостро стоїть проблема нестачі молочних продуктів, ми завозимо їх з Краснодара», – зазначив Лукашев, додавши, що проблему сподіваються вирішити за допомогою дотацій та інвестицій.

За словами “депутата”, “влада” поки що не вирішила, куди підуть 2,8 млрд рублів держдотацій, виділених на підтримку програм розвитку рослинництва і тваринництва, оскільки проблем багато.

«Куди конкретно будуть спрямовані кошти, ми поки не знаємо. Так, гроші виділені, але їх потрібно грамотно розподілити, а на це потрібен певний час. У міністерстві сільського господарства Криму займаються цим питанням. На даний момент існує багато проблем», – підкреслив він.

Нагадаємо, що в Криму ліквідували найбільше молочне підприємство «Криммолоко». Основна причина закриття підприємства, за словами гендиректора Тимофія Ананьєва, в його збитковості.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини