Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Влада» Криму погрожує виставити рахунок за енергоблокаду

30 / 11 / 2015

Російські влада Криму має намір виставити рахунок організаторам енергоблокади Криму.

Як повідомляють «РІА Новини» з посиланням на «главу» держкомітету уряду Криму з міжнаціональних відносин і депортованих громадян Заура Смирнова, рахунок буде виставлений за збиток, нанесений півострову в результаті повного знеструмлення з боку України.

«Енергетична блокада спричинила великі ресурсні втрати Криму і в цілому Російської Федерації. Втрати обов’язково будуть підраховані — це збиток, який буде виражатися як у фінансовому, так і моральному плані », — заявив Смирнов.

Рахунки будуть виставлені лідерам кримських татар Мустафі Джемільову та Рефату Чубарову, координатору блокади Ленуру Іслямову, а також їх спільникам, особи яких на даний момент уточнюються російськими правоохоронцями.

Також Смирнов повідомив, що сума збитків ще не підрахована, але мова може йти про мільярди рублів.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини