Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Влада» Криму не може знайти інвестора для будівництва аеропорту в Бельбеку

25 / 08 / 2016

«Влада» Криму та Севастополя не може знайти інвестора для будівництва цивільного аеропорту на півострові в Бельбеку. Про це повідомляє «Комерсант».

«Пошук інвестора для другого аеропорту поки ні до чого не привів, «екс-голова» Севастополя Сергій Меняйло навіть намагався залучити до проекту в Бельбеку Татарстан і місцевого перевізника «ЮВТ Аеро», – пише видання, з посиланням на джерела, близькі до “керівництва” Криму.

Більше того, чиновники розійшлися в думках про необхідність другого цивільного аеропорту на півострові. Радник «голови» Криму Сергія Аксьонова з транспорту Анатолій Цуркін заявив, що будівництво аеропорту в Севастополі «економічно необгрунтоване». «Від аеропорту Сімферополя до Бельбека трохи більше 60 км, він просто не буде затребуваний», – вважає він.

У свою чергу в.о. “губернатора” Севастополя Дмитро Овсянников минулого тижня заявив, що наявність другого цивільного аеропорту в Криму доцільна через зростання турпотоку.

Раніше свою зацікавленість в будівництві аеропорту в Бельбеку висловлювала компанія «Акорд-Інвест». За даними газети, на даний момент цей варіант залишається в «підвішеному стані».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини