Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Влада» Криму має намір перевірити всі самобуди у прибережній зоні

25 / 05 / 2016

Російська влада Криму має намір повернути у власність кримських здравниць землі, які у тих були відчужені незаконно. Про це заявив російський голова Криму Сергій Аксьонов, пишуть «РІА Крим».

За його словами, у «Раді Міністрів» Криму вже створена робоча група, яка спільно із силовиками проведе інвентаризацію всіх об’єктів у 100-метровій прибережній зоні.

«Комісія буде встановлювати підстави для виділення землі, скільки податків сплачено до бюджетів, яке було соціальне навантаження», — уточнив Аксьонов.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини