Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Влада Криму готується вилучити майно Іслямова

2 / 11 / 2015

Російський глава Криму Сергій Аксьонов заявив, що у транспортної компанії «СімСітіТранс», що належить співорганізаторові блокади Криму Ленур Іслямова, імовірна зміна власника, передає Кримінформ. За його словами, влада Криму не хоче закриття бізнесу, і не виключає що підприємство продовжить роботу, але вже з іншими власниками.

«Бажання влади — залишити підприємство таким, яке воно є. Можливо, зміниться власник у зв’язку з наявністю боргових зобов’язань», — повідомив Аксьонов.

Також він заявив, що вже існують потенційні власники майна.

«Доля його майна буде вирішуватися згідно федерального законодавства… Є в тому числі і кредитні організації, які претендують на це майно», — сказав Аксьонов.

Також глава кримського «уряду» стверджує, що майно компанії нібито закладено в одному з російських банків, обслуговування кредиту не проводиться, і банк виставив претензії.

Це спростовує батько Ленура Іслямова, директор «СімСітіТранс» Едем Іслямов.

«Я ніяких боргів не маю, хочуть забрати — хай забирають. Якщо він (Сергій Аксьонов) хоче забрати на правах «господаря» Криму, то звичайно він може це зробити», — повідомив Іслямов у коментарі «Аргументи Тижня – Крим».

Нагадаємо, сьогодні проходять обшуки на ряді підприємств, що належать Ленуру Іслямову, у тому числі на транспортному підприємстві «СімСітіТранс» і в приміщеннях телеканалу ATR в Сімферополі. Також Центральний Банк РФ сьогодні відкликав ліцензію у «Джаст Банку», який також належить Іслямову.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини