Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Влада Криму буде карати підприємців за надмірне підвищення цін

25 / 11 / 2015

У Криму після підвищення цін на товари та послуги в умовах надзвичайної ситуації вирішено створити робочу групу з моніторингу цін. Про це заявив російський глава Криму Сергій Аксьонов.

«Завищення цін у нинішній час неприпустимо ні від кого. До групи з моніторингу увійдуть співробітники податкової, Федеральної антимонопольної служби, МВС. Як тільки десь з’являється спекулятивна націнка, ви всією групою виїжджаєте туди і по цих підприємствах проводите тотальну ревізію всієї їхньої діяльності. Чорний список тих, хто не хоче реагувати на НС, повинен бути опублікований, по них прийняті відповідні заходи», – цитує Аксьонова прес-служба російського уряду Криму.

За його словами, необхідно найближчим часом розробити механізм компенсації втрат підприємствам, які виробляють хліб і молоко.

Аксьонов також повідомив, що деякі підприємці штучно створюють ажіотаж на ринку палива: «навмисне не завозять бензин на заправки або відпускають паливо виключно за талонами – швидше за все, очікуючи підвищення цін». Він пригрозив, що недобросовісні підприємці «на території Криму не працюватимуть взагалі».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини