Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Вісьмох кримських політв'язнів етапували з Сімферополя до Краснодару

22 / 01 / 2021

Про це QirimInfo розповів адвокат Рустем Кямілєв з посиланням на свого підзахисного Ескендера Сулейманова, який також тримають в цьому ізоляторі.

«На засіданні за апеляційною моєю скаргою щодо продовження арешту Ескендера Сулейманова вивели по відеоконференцзв’язку з Краснодарського СІЗО і він сказав, що того ранку туди приїхали хлопці з Сімферопольської групи. Також він сказав, що приїхали Муедінов Яшар, Гафаров Джеміль, і Аріфмеметов Осман. Ось ці 8 осіб доставлено в СІЗО Краснодара», — сказав Рустем Кямілєв.

За його словами, з Краснодара політв’язнів пізніше відправлять в СІЗО Ростова-на-Дону.

Також Ескендер Сулейманов розповів адвокату, що коли його та інших політв’язнів вивозили з Сімферополя в Краснодар, їх змушували роздягтися догола. Але, за словами Сулейманова, в результаті «цей момент було залагоджено».

Нагадаємо, 27 березня 2019 року російські силовики провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, в тому числі активістів громадського об’єднання «Кримська солідарність». Всього було затримано 24 активісти за звинуваченням в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», яку влада РФ вважає екстремістською.

Детальніше про обшуки 27 березня 2019 року читайте в нашому матеріалі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини