Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Військова прокуратура затримала підполковника-дезертира з Криму

3 / 02 / 2016

Військова прокуратура Центрального регіону України затримала військовослужбовця, який проходив службу в Криму і не прибув на місце дислокації після анексії півострова Росією. Про це повідомляє прес-служба військового відомства.

Зокрема, військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України під час здійснення досудового розслідування та проведення розшукових заходів затримала підполковника, підозрюваного у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 408 КК України (дезертирство).

«Встановлено, що вказаний офіцер проходив військову службу в Центрі медичної реабілітації, санаторного лікування та спеціальної підготовки особового складу повітряних і військово-морських сил ЗС України «Судак». Зазначений військовослужбовець, порушуючи директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних сил України від 06.05.2014 №Д-1 «Про особливості проходження військової служби військовослужбовцями Збройних сил України, пов’язані з тимчасовою окупацією території України», не прибув у визначені терміни на материкову територію України для подальшого проходження військової служби, а залишився на тимчасово окупованій території АР Крим», – пояснюють у відомстві.

За інформацією прокуратури, 30 січня слідчим суддею Дарницького районного суду Києва підполковнику обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без альтернативи внесення застави.

Нагадаємо, днями військова прокуратура Центрального регіону України викликала на допит вісім військових із Криму, підозрюваних у держзраді та дезертирстві.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини