Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Військова прокуратура розслідує справу про саботаж військової операції по деокупації Криму

3 / 05 / 2017

Головна військова прокуратура отримала доступ до документів Генштабу ЗСУ в кримінальному провадженні про перешкоджання проведенню операції з деокупації Криму. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Видання наголошує, що це рішення дозволило військовій прокуратурі почати розслідування обставин операції, яку планували під час подій в Криму 2014 року.

Сторона обвинувачення на місяць отримала доступ до рішень начальника Генштабу ЗСУ та Міноборони, розпоряджень, планів операцій та навчань, наказів, замислів, бойових розпоряджень, директив, щодо їх проведення та реалізації, а також скасування, листування між РНБО, Генштабом, Міноборони, Адміністрацією президента, Кабміном, міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, силовиками стосовно здійснення деокупації Криму. Йдеться про документи за період з 24 лютого до 10 березня 2014-го. Вони мають гриф обмеження доступу. Суд дозволив також їхню виїмку.

В ухвалі зазначено, що існує підозра, що посадові особи Міноборони заважали проведенню операції з деокупації Кримського півострову.

Прокурори вважають, що у зазначених документах містяться відомості, які мають суттєве значення для встановлення всіх обставин у кримінальному проваджені.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини