Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Відразу три російських «міністри» Криму йдуть у відставку

4 / 07 / 2016

Найближчим часом свої посади залишать, як мінімум, три так званих “міністри” Криму: спорту, житлово-комунального господарства і транспорту. Причому, як заявляє «Комсомольська Правда», всі йдуть з російської “Радміну” Криму за власним бажанням.

“Ще 22 квітня голова Криму Сергій Валерійович Аксьонов підписав мою заяву, – розповів “Комсомолці” так званий “міністр спорту” Георгій Шестак. – Але ми домовилися, що я буду сидіти в своєму кріслі, поки не знайдуть нову людину. Правда, заміну мені не можуть знайти ось уже третій місяць… Зараз я ще у відпустці, а через два-три тижні я вже буду курувати міністерство, займаючи посаду радника голови Криму”.

Першим і єдиним кандидатом на місце Шестака був головний тренер збірної команди Криму з дзюдо, майстер спорту з самбо, заслужений працівник фізичної культури і спорту Криму Володимир Щелканов. Однак він не пройшов узгодження.

“Його не затвердили на посаду, оскільки у нього немає вищої освіти, і він вже відзначився в Феодосії, коли завалив всю роботу, – пояснив Георгій Шестак. – Я б провів конкурс на посаду міністра, але це вирішувати голові Криму”.

Другим в чергу із заявою про відставку встав “міністр” ЖКГ Криму Олександр Жданов.

“Я вже три роки не відпочивав, тому до 15 липня буду у відпустці, – пояснив Жданов. – Вийду тільки потім на день-два, щоб розібратися з документами, але сидіти в кріслі міністра більше не буду. Написав заяву за власним бажанням. Два роки я був міністром ЖКГ, вистачить вже, це дуже складна посада”.

Його місце може зайняти нинішній перший заступник начальника російської Служби капітального будівництва Криму Іван Пойда. Однак офіційних підтверджень цієї інформації поки немає.

Ще один кандидат на звільнення – голова “Мінтрансу” Криму Андрій Безсалах. Відповідати на питання про можливу відставку він відмовився, пославшись на зайнятість.

“Головна причина – простоюють в Сімферополі автобуси, – відзначило джерело в “Мінтрансі”. – Є питання, хто підписав кабальний договір з Державною транспортною лізинговою компанією (ГТЛК). Місто не бере їх на баланс. Втім, це не єдина проблема. Зараз багато питань з приводу транспортного сполучення, неякісного ремонту доріг та інших нагальних проблем”.

Минулого тижня “голова” Криму вже пропонував цю посаду двом кандидатам, але вони чомусь відмовилися зайняти крісло голови “Мінтрансу”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини