Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Відеозаписи з мітингу 26 лютого не підтверджують провини Ахтема Чийгоза

30 / 01 / 2017

У суді по справі заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза речові докази у вигляді відеозаписів з мітингу 26 лютого 2014 року не підтверджують провини затриманого. Про це повідомляють Крим.Реаліі з посиланням на адвоката Миколу Полозова.

«Відеозаписи неупереджено фіксують абсолютну невинність Ахтема Чийгоза і абсолютну упередженість і фабрикацію слідства, прокурорами кримінальної справи», – заявив Полозов.

За його словами, під час засідання було представлено епізод, де з лівого боку внутрішнього двору Верховної Ради Криму стався прорив частини проукраїнських мітингувальників, а також «ополченців» і кримського козацтва через шеренгу співробітників міліції.

«На цьому ж відео вдалося визначити положення Ахтема Чийгоза, який знаходився за межами внутрішнього двору разом з Чубаровим. Їх від групи людей відділяла широка колона, що виключало не тільки аудіконтакт, але і візуальний контакт Чийгоза з мітингувальниками. Це повністю суперечить показам свідків і потерпілих, які стверджували, що Чийгоз провокував мітингувальників на застосування насильства», – зазначає Полозов.

Адвокат додав, що на даний момент у звинувачення залишається близько 15 свідків і двоє потерпілих, яких необхідно допитати. Після цього право представляти докази перейде до сторони захисту. За інформацією Полозова, наступне судове засідання призначили на 31 січня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини