Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Відео з мітингу 26 лютого спростовують обвинувачення проти Чийгоза, – адвокат

16 / 02 / 2017

Сьогодні, 16 лютого, у Верховному суді Криму на черговому засіданні у «справі Ахтема Чийгоза» продовжили досліджувати речові докази. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Микола Полозов.

За словами адвоката, всі речові докази не тільки не підтверджують обвинувачення проти заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, але фактично спростовують їх.

«Прокурор продовжує надавати речові докази – відеофайли [з мітингу 26 лютого 2014 року], вилучені у свідка Велієва. На деяких кадрах ми бачимо, як на ганку центрального входу в будівлю Верховної ради Криму збирається ряд людей, в тому числі [голова Меджлісу] Рефат Чубаров, [російський голова Криму] Сергій Аксьонов. На деяких кадрах присутній Ахтем Чийгоз. Ніяких дій, які йому приписує обвинувачення, він не робить. У якийсь момент на відео до Чубарова підходить [колишній член Меджлісу, голова Держкомнацу Криму] Заур Смірнов і починає здійснювати жести руками, давати якісь команди мітингувальникам. Тобто фактично виконувати ті дії, які звинувачення приписує Ахтему Чийгозу», – розповів Полозов.

На попередньому засіданні у «справі Чийгоза» також досліджували відеоматеріали з мітингу. Раніше був допитаний засекречений свідок, який, за словами адвоката, плутався у своїх свідченнях.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини