Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Відбулося перше попереднє слухання по справі Ільмі Умерова

31 / 05 / 2017

Сьогодні, 31 травня, в Сімферополі відбулося перше попереднє слухання по справі Ільмі Умерова. Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Едем Семедляєв.

Адвокат розповів, що стороною захисту було подано чотири клопотання, які згодом були відхилені судом.

«Перше клопотання було про відкладення судового засідання, в зв’язку з тим, що з трьох адвокатів двоє відсутні на судовому засіданні, так як вони у відрядженні», – розповів адвокат.

Суд відхилив клопотання, мотивуючи це тим, що у Умерова є один адвокат і тим самим право на захист порушено не було.

Захист також заявив клопотання про виключення докази – протоколи допиту адвоката Миколи Полозова, якого залучили в якості свідка, ніж перешкодили йому виступати в суді в якості адвоката обвинуваченого Ільмі Умерова.

«Третє клопотання було про припинення кримінальної справи, воно було дуже велике, мотивоване, в зв’язку з тим, що Крим ніким не визнаний, як територія РФ, а тільки лише шість країн визнали, такі як Афганістан, Сирія, Уругвай, Венесуела і т. д. Відповідно немає злочину, яке намагаються інкримінувати Умерову», – розповів Семедляев.

Адвокат додав, що Ільмі Умеров заявив ще одне клопотання, так як виступати в ролі його захисника виявив бажання відомий правозахисник Олександр Подрабінек. Суд і це клопотання залишив без задоволення, побажавши побачити «оригінал паспорта» відомого російського правозахисника, щоб упевнитися, що він існує, а після цього вирішити це питання.

Наступне засідання призначене на 7 червня. Слухання буде відкритим.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини