Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Веселий понеділок був у дітей переселенців в Києві

17 / 11 / 2016

Київ багатий на різноманітні дитячі майданчики, парки відпочинку та сімейного дозвілля. На жаль, деякі  родини, які були вимушені покинути свої домівки в Криму та на сході України, не мають можливості їх відвідувати. Ми вирішили їм у цьому допомогти і організували візит дітлахів в парк атракціонів «Happylon».

Пропонуємо переглянути відгуки батьків щасливчиків та передивитись фото:

«Самі лише батьки стільки задоволення не змогли б дати дітям – такі розваги витягують багато грошей з бюджету. Ми не часто буваємо на атракціонах. Тож дякуємо за можливість пострибати, побігати. Все було чудово. Зокрема, вразив лабіринт у три поверхи. Хоча там майже ніхто не блукав. Один хлопчик навіть загубився, довелось витягувати», – розповіла Ірина з Донецька.  

«Хочу подякувати вам усім за щастя і радість, яку ви подарували моїм дітям. На жаль я не змогла з ними сходити, їх супроводжувала бабуся, яка теж повернулась у великому захваті. Дякую за посмішки на обличчях моїх дітей, за радість і щасливі очі», – прислала відгук дончанка Олена, мати 3-х дітей.

«Чим сподобався Happylon, так це тим, що там все розраховано на різний вік дітей. Адже дитина росте, змінюється і її потреби та бажання. Якщо раніше сина цікавили батути, то зараз захопили комп’ютерні ігри та екстремальні атракціони», – поділилась Катерина, мати 5-річного Платона.

Висловлюємо вдячність адміністрації  Happylon  за співпрацю та надану можливість. Також щиро дякуємо волонтерці КримSOS Ірині за її допомогу та позитивну атмосферу під час заходу.

Для оперативного інформування про можливості для дітей і дорослих радимо підписатися на e-mail розсилку новин (на сайті КримSOS справа в розділі «Переселенці»), також стежте за анонсами в групі  Усі заходи_ # КримSOS.

Якщо у Вас є питання, пропозиції або бажання допомогти, телефонуйте на «гарячу лінію» КримSOS за телефоном (044) 364-37-28.

 

*Критий парк атракціонів і відпочинку HAPPYLON Ocean Park це 2500 квадратних метрів великих екстремальних атракціонів вуличного формату, сучасних дитячих ігрових апаратів, дитячих майданчиків і величезна кількість ігор, доступних в будь-який час року і в будь-яку погоду.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини