Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Верховний суд Російської Федерації засудив Руслана Зейтуллаєва до 15 років позбавлення волі

27 / 07 / 2017

Верховний суд Російської Федерації засудив фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Руслана Зейтуллаєва до15 років позбавлення волі з обмеженням на рік після відбування покарання. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Антон Наумлюк.

Адвокат Еміль Курбедінов у відеозверненні опублікованому в Facebook заявив, що доводи захисту ігнорувалися судом і абсолютно не брались до уваги.

Адвокат Едем Семедляєв додав, що йому незрозуміло, «як можна з тими ж доказами, що були при попередньому розгляді, по тим же експертизам виносити якийсь інший вирок».

«Я впевнений, що Руслан не сидітиме 15 років і вийде він набагато раніше і все налагодиться», – сказав Едем Семедляєв.

Еміль Курбедінов заявив, що він упевнений, що ФСБ лобіювала перегляд справи Руслана Зейтуллаєва.

«Зараз ми відправляємо всі матеріали по трьом хлопцям, які були засуджені разом з Русланом в ЄСПЛ. По Руслану Зейтуллаєву ми також будемо відправляти скаргу в Європейський суд з прав людини і ми готуємо матеріали до Міжнародного кримінального суду і в Міжнародний суд справедливості ООН», – розповів адвокат Курбедінов.

Сьогодні, 27 липня, в суді Руслан Зейтуллаєв оголосив чергове голодування з вимогою допустити до нього уповноважену з прав людини в Україні Валерію Лутковську, російських правозахисників, журналістів і представника Генконсульства України.

У квітні Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Руслана Зейтуллаєва до 12 років колонії суворого режиму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини