Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Верховний суд» Криму залишив у силі рішення про штраф Ільмі Умерову

11 / 11 / 2016

«Верховний суд» Криму розглянув скаргу голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова на присудження йому штрафу Бахчисарайським районним судом.

Як повідомив Умеров в Facebook за підсумками засідання, рішення Бахчисарайского райсуду залишено в силі.

«Вчора під час розгляду нашої апеляційної скарги у Верховному суді Криму нічого несподіваного не відбулося. Наші доводи, про те що Меджліс – не громадська організація, а виборний представницький орган кримськотатарського народу, суддю не переконали. В результаті вона прийняла рішення – залишити рішення Бахчисарайського райсуду в силі, визнавши мене винним в скоєнні адміністративного правопорушення за участь в зборах «громадського об’єднання меджлісу кримськотатарського народу», – написав Умеров.

28 вересня Бахчисарайський районний суд визнав Умерова винним в адміністративному порушенні за частиною 1 статті 20.28 КоАП Росії. Умерову був присуджений штраф в розмірі 750 рублів.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини