Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Верховний суд» Криму залишив проукраїнського активіста Олега Приходька під вартою до 10 лютого

26 / 12 / 2019

Про це повідомив адвокат Назім Шейхмамбетов.

«В ході засідання, Олег Аркадійович заявив, що справа проти нього є сфабрикованою, у зв’язку з чим, він клопотав перед судом про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Він, посилаючись на свій стан здоров’я і похилий вік, заявляв, що не має ні намірів, ні фізичної можливості ховатися, якимось чином загрожувати свідкам і учасникам кримінального провадження. Однак суд відмовив у задоволенні клопотань і залишив в силі постанову Київського районного суду», – розповів адвокат.

Він також додав, що стан здоров’я Приходька на даний момент задовільний, скарг на умови утримання він не висловлював. На засіданні була присутня дружина Олега Приходька Любов. Вона подякувала всім, хто підтримує їхню родину в важкий час.

«Кримські татари страждають, українці страждають, просто до болю прикро і шкода, що таке відбувається у нас в Криму, де завжди було мирно і безпечно, а зараз, виходить, одні терористи і загарбники влади», – додала вона.

Раніше, 6 грудня «Київський районний суд» окупованого Криму продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 10 лютого 2020 року проукраїнському активісту Олегу Приходьку.

Вранці 10 жовтня 2019 року в будинку Олега Приходька був проведений незаконний обшук, після чого була також затримана дружина Приходька, проте пізніше її відпустили. 28 жовтня йому було пред’явлено звинувачення за ч.1 ст. 30 КК Росії і ч.1 ст. 205 КК РФ (підготовка до теракту) і за ч.1 ст. 223-1 КК РФ (незаконне виготовлення вибухових речовин).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини