Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Верховний суд Криму залишив Курбедінова під арештом

1 / 02 / 2017

Верховний суд Криму не задовольнив скаргу адвокатів Костянтина Рустемова та Джеміля Темішева на постанову Залізничного районного суду Сімферополя про адміністративний арешт Еміля Курбедінова терміном на 10 діб. Про це в коментарі Qirim?nfo повідомив адвокат Джеміль Темішев.

«Суд розглядав дві скарги – адвоката і самого Еміля. Ми стали озвучувати свої аргументи, чому ми вважаємо цю постанову незаконною. Говорили, що відео розміщено в 2013 році, коли не було ніяких заборон. Ми також спробували апелювати до того, що в суді першої інстанції не було прокурора і фактично функції звинувачення на себе взяв сам суд. Але коли суд виконує функції обвинувачення, він не може бути арбітром. Також ми спробували пояснити судді, що відео не несло в собі ніякої пропаганди, а було документальної зйомкою», – розповів адвокат.

За його словами, всі клопотання суд відхилив.

«Ми подавали кілька клопотань: про аудіо- та відеофіксації судового процесу, про надання залу з більшою місткістю і про доставляння Еміля в зал суду. Всі клопотання були відхилені», – розповів адвокат.

Доводи сторони захисту суд також не взяв до уваги.

«Ми також спробували донести те, що всі і так чудово розуміють: відео 2013 року нікому не потрібно. Справжньою причиною затримання Еміля є його професійна діяльність», – додав Темішев.

Адвокат також розповів, що у справі Курбедінова сторона захисту буде готувати скаргу до Європейського суду з прав людини.

«Я думаю ми вже вичерпали всі ефективні методи захисту на національному рівні РФ і тому будемо збирати документи і подавати скаргу до ЄСПЛ», – резюмував адвокат.

Нагадаємо, Еміль Курбедінов був затриманий 26 лютого в Бахчисараї співробітниками управління по протидії екстремізму. У той же день Залізничний районний суд Сімферополя визнав Курбедінова винним в адміністративному правопорушенні, передбаченому ст. 20,3 КпАП РФ, і постановив притягнути його до адміністративного арешту строком на 10 діб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини