Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Верховний “суд” Криму залишив Балуха під арештом

22 / 12 / 2016

Кримського активіста Володимира Балуха залишили під вартою до 6 січня, повідомляють Крим.Реаліі.

Суддя Верховного “суду” Криму Балахонов відхилив апеляційну скаргу про запобіжний захід. Адвокат Балуха Тарас Омельченко заявив, на знайдених боєприпасах немає відбитків пальців підзахисного, і обшук проводився з порушеннями кримінальну-процесуальних норм.

Крім того, за словами адвоката, доступ на горище мав будь-яка людина, а знаходження боєприпасів зафіксував тільки один понятий під час відсутності підсудного. Також адвокат звернув увагу, що органи ФСБ отримали санкцію на огляд ще в жовтні.
У свою чергу представник сторони обвинувачення Колтирін заявив, що Балух раніше ухилявся від виконання рішення суду і на цій підставі його варто залишити під арештом. Інших аргументів обвинувачення не представило.

Нагадаємо, український фермер Володимир Балух був заарештований 8 грудня своєму будинку в селі Серебрянка Роздольненського району Крима.Ранее, 29 листопада Балух на стіні власного будинку розмістив табличку «Вулиця Героїв Небесної сотні 18». В цей же день до нього приїхав голова сільської ради Степанюк Віталій Вікторович з загрозою звернутися в поліцію і зажадав зняти табличку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини