Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Верховний суд Криму скасував постанову Алуштинського міськсуду у справі журналіста Назимова

19 / 06 / 2017

Верховний суд Криму скасував постанову Алуштинського міського суду про обмеження термінів ознайомлення з матеріалами кримінальної справи щодо журналіста Олексія Назімова. Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Олексій Ладін.

Раніше в квітні цього року, за клопотанням слідчого, Алуштинський міський суд виніс постанову про обмеження Назімова в термінах ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. В ухвалі йдеться, що Назімов явно затягує ознайомлення з матеріалами справи.

«Кримінальна справа складається з 8 томів. 9-й том взагалі не був сформований, на момент ознайомлення, а складність ознайомлення полягає в тому, що дуже багато аудіозаписів, які необхідно звіряти з текстівкою. Так як Назімов знаходиться під вартою, то він ні разу не відмовлявся знайомитися з матеріалами справи. Ніякого затягування не було», – пояснив адвокат.

 Адвокат зазначив, що у захисту склалося враження, що Назімова і Степанченка навмисне обмежили в можливості аналізу аудіоматеріалів, оскільки якщо буде визнано, що на аудіо голос Назімова і Степанченка, то критично важливо, щоб роздруківки відповідали аудіозаписам.

«Постанова Алуштинського міського суду про обмеження було винесено тієї ж суддею, яка в даний момент почала розглядати кримінальну справу, по суті. Вона вже фактично прийняла одне незаконне рішення, яке було скасовано вищими інстанціями», – додав Ладін.

Назімова і Степанченка затримали в жовтні 2016 року. Їм інкримінують вимагання і посередництво в комерційному підкупі. Затриманий депутат активно критикував нову владу Криму за забудову алуштинської набережної і нездатність вирішувати проблеми в місті. А видання «Твоя газета» докладно висвітлювало протестні акції в Алушті.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини