Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Верховний суд Криму» продовжив запобіжний захід п'ятьом фігурантам другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір»

11 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Засідання проходило у закритому режимі.

«Суд» залишив під вартою Меджита Абдурахманова, Тофіка Абдулгазієва, Біляла Аділова, Енвера Аметова і Ремзі Бекірова.

Адвокат Юнус Рефат прокоментував засідання щодо свого підзахисного Енвера Аметова:

«Слідчим в своєму клопотанні зазначаються одні й ті ж аргументи: тяжкість висунутого обвинувачення, можливість сховатися від слідства, великий обсяг роботи, який слід провести. Нами було акцентовано увагу суду на те, що слідчими органами не представлено жодного доказу про те, що наші підзахисні можуть перешкоджати слідству. Не було представлено жодного доказу, що наші підзахисні причетні до будь-яких протиправних дій. Як і очікувалося, всі наші доводи були вислухані, але не почуті ».

Адвокат Меджита Абдурахманова, Максим Богачов, повідомив, що його підзахисний звернувся до медсанчастини, оскільки у нього застуджені лімфовузли. Також адвокат каже, що відразу ж подав апеляційну скаргу на рішення суду про продовження запобіжного заходу своєму підзахисному.

Засідання не відбулося щодо Сейрана Муртаза і було перенесено на 11 червня, оскільки Сейрану не встигли вчасно надати перекладача.

Як ми писали раніше, 9 червня кримський «суд» продовжив утримання під вартою до 15 вересня дев’ятьом фігурантам другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір». 

Нагадаємо, 27 березня 2019 року російські силовики провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, в тому числі активістів громадського об’єднання «Кримська солідарність». Всього було затримано 24 активісти за обвинуваченням в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», яку влада РФ вважає екстремістською.

Детальніше про обшуки 27 березня 2019 року читайте в нашому матеріалі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини