Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Верховна Рада затвердила рекомендації парламентських слухань по Криму

14 / 07 / 2016

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування затвердив рекомендації парламентських слухань з питання реінтеграції окупованого Криму.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат Мустафа Джемілєв. Рішення було прийнято одноголосно. Прийняті рекомендації передбачають обов’язкове їх виконання державними органами.

Нагадаємо, 15 червня, в українському парламенті відбулися громадські слухання на тему: реінтеграція тимчасово окупованого Криму. З парламентської трибуни виступили кілька десятків представників громадянського суспільства, голова і члени Меджлісу кримськотатарського народу, народні депутати, представники влади.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини