Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Верховна Рада закликала не визнавати російські вибори в Криму

8 / 09 / 2016

Верховна Рада України прийняла постанову №5075, в якій звернулася до іноземних парламентів та міжнародних організацій з проханням утриматися від участі у спостереженні за виборами до Держдуми Росії на території анексованого Криму і не визнавати їх результати.

“ВР звертається до парламентів іноземних держав, парламентських Асамблей і міжнародних організацій з проханням оприлюднити офіційні заяви про нелегітимність визнання результатів виборів до Державної Думи Російської Федерації через їх проведення на території окупованої Автономної Республіки Крим”, — йдеться в постанові.

За прийняття проекту проголосували 269 депутатів.

“Що стосується всіх іноземців, які вирішать відвідати окуповану територію для участі в спостереженні за незаконними виборами, правоохоронні органи України відкриють кримінальні провадження за порушення правил в’їзду на тимчасово окуповану територію України”, — підкреслюють парламентарії.

Нагадаємо, 18 вересня в Криму пройдуть вибори до Держдуми РФ. Кандидатами від “Єдиної Росії” на півострові стали “голова” Криму Сергій Аксьонов і “прокурор” Наталія Поклонська.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини