Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Великобританія закликає Росію припинити окупацію Криму

21 / 03 / 2016

Міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хаммонд в своїй заяві закликав Росію припинити окупацію півострова і повернути Крим Україні. Відповідне звернення, присвячене дворіччю окупації, розміщено на сайті британського відомства. 

«Незаконна анексія Криму була актом агресії… Я закликаю Росію припинити окупацію і повернути Крим Україні», — повідомляється в заяві. 

Хаммонд в своїй заяві зазначає, що Великобританія не визнає окупацію Криму і називає анексію «першим за останні десятиліття силовим зміною кордонів в Європі». Також міністр висловив стурбованість наміром російської влади визнати Меджліс екстремістською організацією. 

«Ми також пам’ятаємо про безперервні порушеннях прав людини, яким піддаються жертви російської агресії. В першу чергу це етнічні меншини півострова, включаючи значну кримськотатарську громаду, якій довелося зіткнутися з особливо важкими порушеннями, за які відповідальна Росія. Недавнє рішення російської влади включити кримськотатарський парламент в список екстремістських організацій викликає серйозну заклопотаність», — заявляє глава зовнішньополітичного відомства.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини