Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Важливі новини про Крим. Дайджест 25 лютого – 3 березня  

4 / 03 / 2019

«Суд» продовжив строк утримання під вартою обвинуваченого в пошкодженні пам’ятника «ввічливим людям» Згідно з інформацією на 22 лютого, «Центральний районний суд» Сімферополя до 26 березня продовжив строк утримання під вартою Максима Сокуренка, якого звинувачують у нібито пошкодженні пам’ятника «ввічливим людям» у Сімферополі. Повідомляється про те, що «обвинувачений» цілком визнав свою провину в інкримінованому йому вандалізмі, але відмовляється розкаюватися. Також окупаційні ЗМІ повідомляють про те, що у Сокуренка був вилучений фальшивий український паспорт. 

Політв’язня Володимира Балуха етапували в Твер 26 лютого стало відомо, що українського політв’язня Володимира Балуха, якого незаконно засудили в окупованому РФ Криму, етапують в одну з тверських колоній. Про це заявила Кримська правозахисна група з посиланням на адвокатку Ольгу Дінзе. 

Кримського активіста оштрафували за зйомку в коридорі «суду»  Мировий «суд» Сімферополя в окупованому РФ Криму 26 лютого оштрафував активіста «Кримської солідарності» Нурі Абдурешитова за зйомку в коридорі Київського районного «суду», де відбувався розгляд справи кримського адвоката Еміля Курбедінова. Сума штрафу склала 500 рублів.  

В сімферопольській школі вчитель просить відмовитися від вивчення рідної мови Журналіст Шевкет Ганієв заявив про те, що батьків учнів «наполегливо просять» підписати заяву, в якій необхідно вказати російську мову навчання для дитини у середній загальноосвітній школі №8 у Сімферополі. 

Затримання Архієпископа Климента Архієпископ Сімферопольський і Кримський Православної церкви України Климент (Кущ) був затриманий співробітниками окупаційної поліції на сімферопольському автовокзалі «Центральний». Климент збирався поїхати в Ростов-на-Дону на зустріч з українським політв’язнем Павлом Грибом (зустріч була дозволена ростовським судом). Пізніше, згідно з заявою адвоката Ніколая Полозова, Архієпископа вивезли до «відділку поліції» Київського р-ну в Сімферополі за нібито нецензурну лайку.  

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті