Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Ялті затримали українську підприємницю

19 / 07 / 2016

Українську підприємницю Ларису Китайську, яка проживає на материковій території України, 18 липня затримали співробітники ФСБ в Ялті. Про це повідомляє сайт 15 хвилин з посиланням на дочку затриманої Ксенію Китайську.

«Маму спочатку повезли в якусь установу, потім — на квартиру — у нас є двокімнатна квартира в Ялті — проводити обшук. Вимагали ноутбук. Мама віддала їм ноутбук. Вони сказали, що це — не той, потрібен інший. Звинувачували її в екстремізмі. Погрожували, що відберуть квартиру. Від хвилювання у мами піднявся тиск — їй викликали «швидку». У той момент, коли мама сиділа в «швидкій» — я їй зателефонувала. Сказала пару слів, а потім телефон взяв якийсь чоловік, став говорити, що мене не чує, і зв’язок обірвався», — сказала Ксенія.

За словами Ксенії, її мати є підприємцем і проживає на материковій частині України, в Ялту періодично виїжджає “у справах”.

«Моїй мамі 52 роки. Вона підприємець. Живе в Україні, іноді у справах їздить в Ялту. На той момент, коли її затримали, мама перебувала в Ялті вже близько двох тижнів. Про те, що маму затримали, мені повідомив її знайомий», — розповіла Ксенія.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини