Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

В Україні тимчасово заборонили вино «Масандра»

16 / 02 / 2016

Міністерство аграрної політики тимчасово заборонило виробництво вина «Масандра».

Як повідомляє прес-служба міністерства, заборона буде тривати до проведення  конкурсу на отримання відповідних прав.

«До проведення конкурсу на отримання права використання торгової марки «Масандра» на період тимчасової анексії Криму, жодне підприємство не має права виробляти вина під цим брендом. В результаті вжитих Міністерством аграрної політики та продовольства заходів, ТОВ «Кам’янка Глобал Вайн» припинило виробництво тихих вин під ТМ «Global Wine Масандра», розпочате в липні 2015 року», — йдеться в повідомлені.

Як зазначив радник Міністра аграрної політики та продовольства Олександр Лієв, торгова марка «Масандра» наразі належить державі.

«Торгова марка, як об’єкт інтелектуальної власності, належить ДП НВАО «Масандра», яке зареєстроване в Україні, знаходиться у підпорядкуванні Мінагрополітики, та належить державі», — повідомив Лієв.

Наразі, заявив радник міністра, «готуються конкурсні умови для українських виробників, які бажають використовувати ТМ «Масандра» і випускати під нею вина, після чого і буде оголошено про конкурс».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини