Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У суді опитали “свідків” так званої “справи про підрив газопроводу”

22 / 03 / 2022

У підконтрольному РФ Верховному суді Криму допитали двох свідків у справі Нарімана Джеляла, Асана Ахтемова та Азіза Ахтемова.

Зокрема, був допитаний оперативний співробітник ФСБ, який начебто проводив опитування Асана Ахтемова, дані якого пізніше стали частиною звинувачення. Асан розповів, що ніколи раніше не бачив цього співробітника та опитування з ним він не проводив.

“Сьогодні ми допитали двох свідків, оперуповноваженого ФСБ та співробітника СТО. У ході допиту оперативник ФСБ повідомив, що в рамках розшукових заходів проводив з Асаном Ахтемовим опитування. На що Асан заявив, що вперше в житті бачить цього співробітника. Виявилося, що співробітник у будівлі ФСБ “проходив повз кабінет, побачив, що там знаходиться Асан Ахтемов, зайшов до кабінету і почав проводити опитування”, – розповів адвокат Рефат Юнус.

Раніше “Кримська солідарність” повідомляла, що інші свідки не спромоглися підтвердити версію звинувачення. Це були працівники контрольно-пропускних пунктів.

“За версією обвинувачення на транспортному засобі в голівці сиру провозилися заборонені до обігу вибухові речовини. Співробітники КПП змогли лише сказати, що люди регулярно провозять подібні продукти через них, і нічого підозрілого вони не помічали. Зі свідчень двох свідків, які проживають неподалік вибуху газопроводу, Стало зрозуміло, що жоден з них не зміг підтвердити наявність вибуху. Про це їм стало відомо лише після повідомлення правоохоронців. Окрім того, жоден із свідків не підтвердив, що населення, яке проживає поблизу газопроводу, постачається газом звідти. чи користується газопостачанням військова частина неподалік», – повідомив адвокат.

Нагадаємо, що окупанти звинувачують заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла та двоюрідних братів Ахтемових у диверсії на газопроводі в кримському селі Перевальне, який забезпечував військову частину газом.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини