Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Россії та Криму заблокують доступ до двух кримських новинних сайтів

5 / 10 / 2015

На підставі вимоги Генеральної прокуратури Росії Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій може обмежити доступ до сайту інформаційного агентства «Центр журналістських розслідувань» та «Події Криму».

Як повідомляє «Центр журналістських розслідувань», редакція сайту отримала повідомлення де говориться про «порушення» з боку ресурсу: «… інформація, розміщена на інформаційному ресурсі http://investigator.org.ua, містить заклики до масових безладів, здійсненню екстремістскої діяльності або участі у масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку».

Як приклад на «екстремізм» Роскомнагляд наводить посилання на матеріал «Волонтери батальйону «Крим».

 «Автори тексту агітують жителів республіки Крим підтримувати бійців збройного формування «Батальйон Крим», мета діяльності якого – насильницьке повернення території Республіки Крим Україні. У тексті містяться заклики до початку діяльності, спрямованої на повернення Криму до складу України, у тому числі до конкретних дій», — говориться в додатку до повідомлення Роскомнагляду.

Подібний лист від Роскомнагляду отримала редакція інформаційного агентства «Події Криму». Як повідомляє «Крим Медіа», портал також звинувачують в «екстремізмі»: «на підставі вимоги Генеральної прокуратури Російської Федерації про вживання заходів щодо обмеження доступу до інформаційних ресурсів, що поширюють інформацію, що містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності або участі у масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини