Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

В МЗС вітають ухвалення оновленої і посиленою резолюції: «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, Україна»

21 / 12 / 2019

«Ми вдячні партнерам за рішучу підтримку української ініціативи та подальшої консолідації політики невизнання анексії Кримського півострова. Прийнятий ГА ООН документ – це черговий прояв наполегливості міжнародного співтовариства в питанні захисту основних свобод та прав людини, принципів та норм міжнародного права», – повідомляється в заяві на сайті МЗС України.

Відзначається, що в резолюції вживається термін «агресія» щодо протиправних дій РФ в Криму, підкреслюючи, що придбання території чи іншого переваги внаслідок агресії не може і не буде вважатися законним, і вимагаючи негайного повернення тимчасово окупованих територій.

Крім того, в резолюції було підтверджено заклик звільнити Еміра-Усеіна Куку, так само, як і інших українських громадян, які незаконно утримуються Російською Федерацією.

У МЗС закликали РФ прислухатися до міжнародного співтовариства і забезпечити безперешкодний доступ міжнародних моніторингових місій, включаючи СММ ОБСЄ і неурядових правозахисних організацій до тимчасово окупованому півострову, які могли б надати кваліфіковану оцінку дотримання державою-окупантом своїх зобов’язань за міжнародним правом, зокрема міжнародним гуманітарним правом і прав людини.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини