Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В МЗС відреагували на доповідь УВКПЛ про ситуацію з правами людини у Криму і Севастополі

26 / 09 / 2017

МЗС України закликали міжнародну спільноту продовжити системний тиск на Російську Федерацію з метою припинення порушень прав людини та основних свобод в незаконно окупованому Криму, а також де-окупації півострова. Про це йдеться в коментарі МЗС України щодо тематичної доповіді УВКПЛ «Ситуація з правами людини у тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим та місті Севастополь».

«Масштаб міжнародно-протиправних діянь та правопорушень, що вчиняються російською окупаційною владою в Криму засвідчують зухвале ігнорування Росією своїх міжнародно-правових зобов’язань, які випливають з Гаазьких та Женевських конвенцій. Окрім відверто кримінальних злочинів, що вчиняються окупаційною владою в Криму проти кримських татар, українців та всіх, хто продовжує сміливо виступати проти російської окупації, наводяться конкретні випадки незаконних затримань, примусових зникнень та викрадень, позасудових страт та інших порушень основоположних свобод та прав людини», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у доповіді Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй говориться про утиск прав громадянського суспільства на півострові.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини