Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

В МЗС обурені тим, що представників Генконсульства не допустили до українських політв'язнів в РФ

24 / 06 / 2016

Міністерство закордонних справ направило у Росію ноту протесту у зв’язку із недопуском  представників Генерального консульства України в Ростові-на-Дону до політв’язнів  Руслана Зейтулаєва, Нурі Прімова, Рустема Ваітова та Ферата Сайфуллаєва. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Нагадаємо, вони були незаконно затримані в окупованому Криму та переведені для утримання на територію РФ.

«Рішення Північно-Кавказького окружного військового суду суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням Росії, взятим нею в рамках Консульської конвенції між Україною та Російською Федерацією від 15 січня 1993 року», — йдеться у повідомленні відомства.

У МЗС також зазначили, що РФ, перешкоджаючи доступу до політв’язнів, намагається приховати  «очевидну сфабрикованість відкритої проти них кримінальної справи».

«Окреме обурення викликає практика втручання відповідних служб держави-окупанта у життя близьких та родичів незаконно утримуваних громадян України та здійснення на них тиску», — наголосили у Міністерстві.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини