Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В МОН відреагували на cкандал з українськими викладачами, що їздили до Криму

27 / 07 / 2016

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відреагувала на поїздку науковців на конференцію до Криму. На своїй сторінці Facebook Гриневич оприлюднила відповіді Міністерству освіти керівництва задіяних у скандалі університетів.

У скандалі фігурують викладачі Запорізького державного медичного університету, Київського національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, та Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара. Участь у кримській конференції викладача “Запорізького національного університету” не підтвердилась.

Керівництво вишів переконує, що дозволу на участь у конференції “Російська мова у полікультурному світі” викладачі від університету не отримували, а відвідали її за власної ініціативи.

“Міністерство освіти і науки рішуче наполягає, щоб керівники університетів вивчили правомірність дій своїх співробітників і вжили заходів відносно тих, хто продемонстрував зневагу до України та її територіального устрою”, – прокоментувала міністр у Facebook.

По відношенню до викладача Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара вже написано рапорт на звільнення “за прогул без поважних причин”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини