Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

В Мінінформполітики вимагають розслідувати обшук у будинку екс-журналіста ATR

14 / 12 / 2015

Радник міністра інформаційної політики Еміне Джеппар написала заяву до Прокуратури Криму при Генеральній прокуратурі України за фактом обшуку в будинку колишнього журналіста телеканалу АТR Романа Спірідонова. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Обшуки були проведені співробітниками Слідчого комітету РФ і УФСБ Росії по «Республіці Крим» та Севастополю.

«Під цим приводом неодноразово проводили обшуки в домівках колишніх працівників каналу, вилучали техніку. Мета таких дій — занурити всіх у страх та мовчання», — зазначила Джеппар.

Нагадаємо, 10 грудня в будинку редактора продакшн-студії «Qara Deniz production» Романа Спиридонова, який раніше працював редактором на телеканалі ATR, пройшов обшук.

За словами адвоката Джеміля Темішева, обшук був пов’язаний з кримінальною справою щодо ініціатора громадянської акції з блокади Криму, власника телеканалу ATR Ленура Іслямова. У той же день пройшов обшук і у батьків Спиридонова, його самого потім викликали на допит у ФСБ.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини